Far Cry

Birinci Şahıs Nişancı Türü Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.7 GB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Ubisoft
Ubisoft firması tarafından üretilmiş ve dünyada en çok satan oyunlar arasında yer alan efsanevi bir oyundur ve indireceğiniz dosya oyunun tam versiyonudur.
Ubisoft firması tarafından üretilmiş ve dünyada en çok satan oyunlar arasında yer alan efsanevi bir oyundur ve indireceğiniz dosya oyunun tam versiyonudur.

Mikronezya' da bir tekne kiralama şirketi sahibi olan Jack Carver' ı canlandırdığımız oyunda, Cabatu Adaları' nda kaybolan bayan gazeteci Valerie Cortez' i peşine düşüyoruz. İleri ki bölümlerde bu gazeteci Jack Carver' a yardım ediyor. Oyun bir mağarada başlıyor. Jack Carver mağaradan çıkış yolu ararken bir telsiz telefon görüyor, telefondaki adam bize buradan nasıl çıkacağımızı ve ücretli askerlerin içinden nasıl geçebileceğimi anlatıyor. Oyun başlangıçta cennet gibi bir adada başlarken ortalarında mağaralarda, canavarların bulunduğu ormanlarda geçiyor. Oyun tür olarak oyuncuya büyük bir serbestlik sunuyor. Görevinizi doğrudan düşmanlarınızın arasına atlayıp ya da onları sessizce ortadan kaldırarak yapmak oyuncuya kalmış. Oyunun hikaye bölümü bir mağarada başlıyor. Jack Carver, canavarlardan hızla kaçarken kendini bir mağaranın içerisinde buluyor. Mağaradan çıkmak için ilerlerken oyun hakkında birçok bilgi sunuluyor. Bir odaya girdiğinde bir cep telefonu şeklinde bir cihazla bir adamla konuşuyor ve adam Jack'a yardım edeceğini ve oradan nasıl çıkacağını anlatıyor. Oyunun ilerleyen kısımlarında bu adam sayesinde sesli olarak kesin bilgiler alınabiliyor.

Oyunun hikayesinin geçtiği ada içindeki uçan kuşlar, rüzgarlarla sallanan bitkiler, gerçekçi su efektleri gibi özellikler oyuna renk katıyor. Oyunda birçok yaratık bulunmaktadır. Özellikle Ağaç Ev adlı bölümden sonra yaratıklarla iç içe olacaksınız. Oyunda ayrıca birçok silah da bulunmaktadır. Tabancadan uzak menzilli füzeye kadar birçok silah ve birçok arazi aracı, hava aracı, su aracı bulunmaktadır.  Oyunda gizlilik oyuncuya bağlı, isterse gizli gizli düşmanları öldürebilir isterse açıktan açığa savaşabilir. 

Far Cry piyasaya çıktığı dört ay içinde 730.000 adet satılmış ve halen dünya çapında 1 milyonun üzerinde kopyası satılmaktadır. Oyunun başarısı satış rakamlarından da tahmin edilebileceği gibi oldukça ses getirmiştir. Denenmesi gereken mükemmel bir oyun olarak karşımızda. İyi eğlenceler.

Sistem gereksinimleri
Windows 98SE, ME, 2000, XP, Vista , AMD Athlon ya da Pentium 4 1 GHz işlemci , 256 MB RAM , DirectX 9.0c ya da üstü , DirectX 9.0c uyumlu ses kartı , 4x DVD ya da 16x CD ROM , 4 GB HDD , 64 MB DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

Daha Fazla Göster
Far Cry indir